Terugkeer Margreet
De behandelingen zijn goed aangeslagen en Margreet voelt zich weer wat beter. Vanaf woensdag 2 september zal zij een aantal uren gaan werken op de woensdagmiddagen. Zij zal voornamelijk baby’s, kinderen en ouderen behandelen (fysiek lichtere werkzaamheden). Was u onder behandeling bij Margreet en wilt u graag weer door haar behandeld worden? Geef het door aan de assistente, dan kan er met Margreet overlegd worden. Voor de meeste patiënten zal het handiger zijn de behandelingen voort te zetten bij Imke of Sjoerd.
Bent u benieuwd hoe het met Margreet gaat, dan kunt u haar volgen op Instagram: ongeneeslijklangleven.

Afscheid assistente Corine en de komst Jennifer
Onze assistente Corine is per 1 augustus met pensioen gegaan. Jennifer Voogt is ons team komen versterken. Ter gelegenheid hiervan zijn we met het hele team een hapje gaan eten op het strand. Wij gaan Corine ontzettend missen en bedanken haar voor haar inzet de afgelopen 4 jaar.
Chiropractische zorg voor baby’s
De chiropractoren Imke en Margreet hebben ruime ervaring met de behandeling van baby’s. Soms kan de oorzaak van de klachten terug te voeren zijn naar de bevalling of de positie van het kind in de baarmoeder. Doordat een baby niet kan aangeven waar het ongemak zit, wordt dit op andere manieren geuit. Hieronder volgen een aantal voorbeelden:
- overmatig huilen
- geprikkeld/onrustig/schrikkerig
- gebalde vuistjes
- spugen/reflux
- overstrekken
- voorkeurshouding
- onrustig of kort slapen
- oorontstekingen
- naar de oren of het achterhoofd grijpen
- slecht verdragen van voeding
- moeite met slikken en zuigen/ borstvoedingsproblemen
- vertraging in ontwikkelingsmijlpalen (rollen, kruipen, lopen, etc.)
Als u één van de punten uit het lijstje hierboven herkent, dan kan het goed zijn om uw baby door een chiropractor na te laten kijken.
Behandeling
Vanzelfsprekend wordt bij de behandeling rekening gehouden met de kwetsbaarheid van de baby. De chiropractische behandeling van baby’s is veilig en bestaat uit zachte druktechnieken en lichte mobilisatie technieken. De druk die gebruikt wordt is niet meer dan de druk die comfortabel voelt op uw oogbol. Baby’s van alle leeftijden kunnen behandeld worden.